Wallander na Polsacie – czwartek 10.06

„Wallander: Wioskowy głupek” (Byfanen) – czwartek 10.06  godzina 22.15 – POLSAT

„Na bank w Ystad napada przebrany za Indianina młody mężczyzna. Grozi, że wysadzi placówkę w powietrze, jeśli na pewne konto nie zostanie przelana spora suma. Początkowo nikt nie traktuje go poważnie – wszyscy bowiem znają napastnika i wiedzą, że jest upośledzony umysłowo. Ku swojemu zdumieniu zgromadzeni w banku ludzie przekonują się jednak, że ładunek wybuchowy, który przyniósł ze sobą, jest prawdziwy. Jego żądania zostają spełnione. Jest jednak jasne, że ktoś postanowił go wykorzystać. Wkrótce upośledzony chłopak ginie. Śledztwo w sprawie jego śmierci i podejrzanego napadu, którego dokonał, prowadzi komisarz Kurt Wallander (Krister Henriksson). Pomagają mu m.in. jego córka, młoda policjantka Linda (Johanna Sällström) i detektyw Stefan Lindman (Ola Rapace).”

(opis dystrybutora)

a w ogóle znalazłam fajny artykuł do przeczytania tutaj

Reklamy

4 thoughts on “Wallander na Polsacie – czwartek 10.06

  1. ojjojoj, dzięki za przypomnienie ;-)) Poprzedni odcinek też obejrzałam tylko i wyłącznie dzięki Tobie (nie mam w domu gazety z programem, a nawet jeśli mam to i tak tam nie zaglądam)

    Polubienie

  2. Łatwo powiedzieć – zapamiętaj ;-)) Mając w głowie tyle innych myśli, jestem pewna, że tego dnia i tej godziny nie jestem w stanie zatrzymać na długo w swojej głowie ;-))

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s