stosik (niech mnie kanarek kopnie!)

Wpuścić Mary do Matrasu gdzie są TAKIE promocje, to się kończy na tym, że Mary dostaje drgawek nerwowych i tików ponieważ nie może kupić tego co by chciała !!! no i wychodzi TYLKO z czterema książkami, które na załączonym obrazku widać, tęsknym wzrokiem wodząc po innych półkach … ;)

Tym dwóch od góry to się nie mogłam oprzeć, toć to prekursorzy szwedzkich kryminałów i w dodatku jedna po 9 a druga po 14 zł. No a Mendoza jeden i drugi to już za mną chodził od dawna, tylko coś na „Przygodę damskiego fryzjera” trafić nie mogę w księgarni, ale na allegro pogrzebię :)) bo w końcu skoro trylogia to trylogia i to w sumie powinnam zacząć czytanie od tej której jeszcze nie mam ;)

Reklamy

9 uwag do wpisu “stosik (niech mnie kanarek kopnie!)

  1. ulala, ładnie. :) ja za kilka dni pozamawiam pozycje, które chodzą za mną od dłuższego czasu i możliwe, że też się nimi pochwale. :p

    no to do boju! tzn… książki w dłoń! czy jakoś tak.. ;)

  2. Wyobraź sobie,że ja też na „Fryzjera…” trafić nie mogę… I chcę jeszcze „Brak wiadomość od Gurba” :]

  3. Nieśmiało się odzywam aby się pochwalić, że mam w ręku „Przygodę fryzjera damskiego” i jestem w trakcie czytania. Czy to nie lepsze od kopnięcia made by kanarek? ;)

    Ja nie mam kasy, a do najbliższego Matrasu musiałabym się wybrać do Lublina. Czyli jestem z dala od pokus, ale jak długo?

  4. W Matrasie jak najbardziej są fajne przeceny choć z wyd. Amber jeszcze nic nie wypatrzyłam, bardziej byłam skupiona na serii Salsa z MUZY a ceny jeszcze bardziej nęcące:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s