hardcore

w ramach odstresowania obejrzałam „Klan”. TAK!. Serial który liczy milion pińćset  odcinków. pewnie będą go nadawać do końca świata (bo wiecie że tenże nie nastąpi w 2012 a 100 lat później, ponoć przesunęli – KTO nie wiem).

No i w tymże Klanie występuje niejaka Czesia (imię genialne wprost) – nie mam pojęcia kto gra tą dziewczynę ale koszmar to mało powiedziane. Do tego niezłomna pani Stanisława ze swoim mężczyzną Jeremiaszkiem – powróciła z Lichenia!!! z wycieczki dla emerytów. OJ. No sensacja…!  A do tego, biedna pani Surmacz martwi się o swojego „chyba” syna (nie wiem bom nie w temacie) który zamierza gdzieś jechać samochodem z kolegami : „Och no tam będzie pełno rozbujanej młodzieży”!!!.

Masakra, ja pierdolę… co za gniot. Ale jak się można uśmiać!!! idealne na migrenę! chociaż co poniektórych może dopiero rozboleć głowa oglądając taki hardcore !!! :D Chyba jutro se obejrzę dalszy ciąg bom ciekawa losów Czesławy :D:D no i tej młodzieży „rozbujanej” czy jakiejś tam..

Reklamy

16 thoughts on “hardcore

  1. ciekawe. chociaż ja generalnie nie oglądam, jedynie czasem dr. House’a jak mi się przypomni :) ale wiem jak to uzależnia, patrząc na ludzi w otoczeniu, którzy żyją życiem serialowych postaci chyba bardziej niż swoim własnym… okropne.

    Polubienie

  2. To któryś ty odcinek widziała, bo aktualny to raczej nie, opisane wydarzenia miały miejsce 50-100 odcinków temu… No ale przeciesz Rysiek jest świetny… a w ogóle najlepszy jest Feliks, który tak czule mówi: Oh, Monii… no i te jego interesy.
    Nic tylko się pochlastać! ;o
    A i zgadzam się, że ta polska wersja Mody na sukces uzależnia.

    Polubienie

  3. He, he. Twoje streszczenie widzę w dodatku telewizyjnym :)
    Co do kresu świata teorię „kolegi” szlag trafił jednym słowem!
    Ech życie, życie jest nowelom
    Zdrowia życzę :)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s