nowy numer „Kontynentów”

Nowy drugi numer „Kontynentów” już mam, a w nim znów Varga, Theroux, Cegielski, Masłowska, Jagielski, Smoleński, Pilch, Ostałowska, nowości w książkach podróżniczych, reportaże i piękne zdjęcia m.in. Mikołaja Grynberga.

Pierwszy numer przeczytałam od deski do deski pomijając z lekka artykuł Kydryńskiego (tu też jest) bo nie lubię gościa i wydał mi się kompletnie niepasujący do Hugo-Badera czy Smoleńskiego.

Narazie tylko tyle ode mnie, bo dopiero w weekend skupię się na lekturze czegokolwiek… ostatnio ciągle brak czasu i siły.

„Podstawowa podróż mojego życia, to jest podróż wokół chałupy moich dziadków w Wiśle. Zacząłem ją czterdzieści lat temu i mam poczucie, że jeszcze nie zrobiłem pierwszego okrążenia, a chcę ich zrobić kilka”  Jerzy Pilch

Reklamy

2 thoughts on “nowy numer „Kontynentów”

  1. Do Kydryńskiego nic nie mam, więc mi w Kontynentach nie przeszkadza…swego czasu zaczytywałam się w jego książce „Pod słońce”, czasami do niej zaglądam, bo to album z pięknymi fotografiami i pięknym tekstem.

    Polubienie

  2. On mi po porstu jakos nie pasuje, zupelnie nie rozumiem czemu, chociaż pisze ciekawie i w swoim stylu. Może gdybym znała jego książkę to inaczej. Co ciekawe jestes chyba drugą osobą, która wspomina tytuł „Pod słońce”. Warto chyba się zapoznać.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s