„Kontynenty”

Podobno już ukazał się przed Świętami, ale człowiek zagoniony…. mam nadzieję, że jutro uda mi się gdzieś upolować jeszcze 3 numer „Kontynentów”.

K

„W trzecim numerze pisma znajdziecie rozmowę m.in. z Jerzym Stuhrem o zamiłowaniu do Włoch oraz „Dzikie, zapalczywe, w gęstym lesie wychowane” – czyli spotkanie Adama Wajraka z wilkami. A także Max Cegielski z Małego Tybetu, Wojciech Jagielski z Konga, Andrzej Stasiuk z Chin, Mariusz Wilk z Rosji. Niezwykłe fotografie Tomasza Gudzowatego, Krzysztofa Millera oraz Bronisława Malinowskiego.”  (źródło : kulturalnysklep.pl)

(tylko Stasiuk z Chin…? hmm)

Reklamy

15 myśli w temacie “„Kontynenty”

 1. Nie czytałam jeszcze całego numeru, ledwie 2 artykuły. Polecam fragment reportażu Tochmana z filipińskich slumsów, a konkretnie z turystyki slumsowej – bardzo dobry, lekko drwiący, ale boleśnie prawdziwy.

  Polubienie

 2. Wszystko mi pasuje, tylko… Stasiuka do Chin wywiało??? No, no, ciekawe. Nawet, powiedziałabym nieco rewolucyjne – w kontekście Stasiuka, oczywiście :) Przeczytam na pewno, jak kupię, bo widzę same smakowite kąski w zapowiedzi.

  P.S. Skończyłam „Święto kozła”. Arcydzieło. Moja książka mijającego roku i w ogóle, kilku ostatnich lat. Dawno już nie czytałam czegoś tak zapadającego mi w głowę i w duszę. Tylko dla tego jednego tytułu dałabym Llosie Nobla.

  Polubienie

 3. Jak przeczytasz sama, to sobie wtedy popiszemy :) Znów Ci desant na bloga zrobię :)

  Dobrze, że Ty piszesz tutaj, bo i o „Kontynentach” nowych się od Ciebie dowiem, i o innych tytułach czy autorach :)

  P.S. Rezerwację sobie właśnie na „Hobbita” w Multikinie robiłam i termin z Mężem ustalaliśmy, więc przepraszam za zwłokę w odpowiedzi :)

  Polubienie

 4. Cytatem Cię ze „Stowarzyszenia Umarłych Poetów” namaściłam, a Ty mi tu okoniem? :) W sumie, masz rację: źle Ci przypisałam. Dla mnie w blogosferze czytelniczej jesteś jednym z Admirałów! :)))) Fejsbuka nie uznaję, więc i konta nie mam – czuj się zatem tu oficjalnie „zalajkowana” :)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s