zapowiedź(i)

Czarne zapowiada kolejny, 3 tom Antologii Reportażu 100/XX pod redakcją Mariusza Szczygła. 2 wcześniejsze opasłe tomiszcza stoją na mojej uginającej się półce, nawet jeszcze nie „dziabnęłam”.. a tu trzeci tom. Matko bosko….! ;)

Antologia_tom3_17_07_2015

Poza tym, jest jeszcze kilka zapowiedzi, które mnie kuszą, ale o tym ani słowa, bo zaległych książek są setki.. więc zamilknę, ale chętnie posłucham na co Wy czekacie tej jesieni? :)

Reklamy

4 thoughts on “zapowiedź(i)

  1. Lista moich książkowych oczekiwań wydłużyła się właśnie o jedną pozycję – reportaże pod red. Mariusza Szczygła wpisuję na listę. Czekam jeszcze (między innymi) na: „Moją walkę” Knausgarda (tom 3), „Próbę” Eleanor Catton oraz „Olbrzyma” Kazuo Ishigury. Niebawem mają ukazać się „Dzieci dyktatorów”. Jest na co czekać!

    Polubienie

  2. lezeiczytam :) dziękuję za Twoje propozycje.. Knausgarda i Ishiguro już zamówiłam. Natomiast co do nowej Catton zdecyduję, jak przeczytam „Wszystko co lśni” bo do tej pory lezy na półce.. a taka byłam wcześniej na to napalona.. Niestety ciągle na wszystko brak mi czasu…:) A masz rację, jest na co czekać. Jeszcze nowy Stasiuk „Kucając” … niebawem

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s