Dobrych Świąt

booktree3

Choć jeszcze trochę czasu do Świąt, to wolę wcześniej, bo potem umknie, zapomnę albo w natłoku innych spraw pominę.

Życzę wszystkim odwiedzającym mój skromny, blogowy świat, samych dobrych chwil w zdrowiu, radości, miłości i szczęściu. Niech każdy z Was spędzi ten czas tak jak lubi i chce, niezależnie od poglądów religijnych lub też zależnie od nich. Samej dobroci. I pamiętajcie, aby udekorować, nie tylko na okres Świąt,  swój dom i  życie uśmiechem i dobrym słowem, a nie materialnymi rzeczami, które i tak kiedyś się znudzą. No i oczywiście życzę wszystkim książkolubom wielu ciekawych lektur w Nowym Roku! 

A sobie życzę, ponad to, częstszej tu obecności :)

Advertisements

7 uwag do wpisu “Dobrych Świąt

  1. Mary, wszystkiego dobrego na święta. Życzę Tobie radości i wytchnienia. Niech ten czas, ale również i codzienność, która po nim przyjdzie, będzie pełna małych cudów. Rok 2016 niech przyniesie wszelką pomyślność i mnóstwo wspaniałych książek :)

  2. Wszystkiego dobrego, Mary! Ty najlepiej wiesz, czego pragniesz – niech się spełni! Niech te świąteczne dni będą spokojne, zdrowe, spędzane w gronie tych, których naprawdę przy sobie chcesz mieć. A w nowym roku 2016 niech się szczęści :)

  3. Wesołych Świąt dla Ciebie Mary i całej Twej Rodziny :) niech święta będą pełne spokoju, odpoczynku i luzu. pozdrawiam serdecznie :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s