konkurs bez pytań

Przypadkowo posiadam 2 egzemplarze „Podróżnika” Chrisa Pavone. Ktoś by chciał jeden?

Wystarczy się wpisać pod notką w komentarzu (na wordpressie, nie na facebooku -> vide regulamin na dole notki) – czekam do czwartku 6.04 do godziny 17.00. Następnie wylosuję jedną osobę do której pojedzie egzemplarz książki. Pytań konkursowych brak.

549624-352x500„Rozgrywający się w różnych zakątkach globu pasjonujący thriller autora Kobiety, której nikt nie znał i Wypadku, bestsellerów z listy „New York Timesa”
Oto Will Rhodes: z trudem wiążący koniec z końcem dziennikarz globtroter. Mieszka w niszczejącym domu, usiłuje ratować rozpadające się małżeństwo, a jego młodzieńczy idealizm powoli ustępuje miejsca rozczarowaniu – coraz częściej martwi się, że prowadzi nieudane życie u boku niewłaściwej osoby. Pewnej nocy w Argentynie spotyka prowokująco atrakcyjną kobietę, która składa mu niedwuznaczną propozycję. Will nie potrafi się oprzeć, ale w efekcie musi zaakceptować kolejną, zupełnie inną ofertę.
Zostaje nagle wyrwany z nowojorskiej redakcji magazynu „Travelers” i wrzucony w zdradziecki świat międzynarodowych intryg. Przechodzi szkolenie w tajnym ośrodku, uczy się obsługi najnowocześniejszych urządzeń służących do inwigilacji, spotyka podejrzanych ekspatriantów ukrywających się na odludziu gdzieś w Pirenejach i chodzi na imprezy organizowane przez oligarchów na luksusowych jachtach. W pewnym momencie zaczyna zadawać niewygodne pytania i wkrótce sam musi uciekać, żeby ratować własną skórę.”

Regulamin losowania:

Organizator: czytajodlewej.wordpress.com 

Konkurs trwa: Od wtorku 4.04.2017 roku do czwartku 06.04.2017 do godziny 17.00
Zwycięzca: 1 zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania programem losującym w czwartek o 19.00 h. Wyniki zostaną opublikowane na stronie bloga.
Nagroda: Książka „Podróżnik” Chrisa Pavone pozyskana od wydawnictwa MUZA.
Uczestnikiem konkursu zostaje osoba wpisująca się pisemnie w komentarzach pod tekstem notki na platformie: wordpress.com – wpisy na fanpage’u na Facebooku nie będą brane pod uwagę.
Koszt nadania nagrody ponosi organizator. Nie wysyłam nagród za granicę. Termin zgłaszania się po nagrodę to 7 kwiecień 2017 do 23.59, po którym to terminie osoba wylosowana automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki.

Reklamy

15 myśli w temacie “konkurs bez pytań

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s