stosik wiosenny

DSC04761

Mój ostatni stos prezentuje się jak powyżej. Pierwsze cztery książki od dołu to egzemplarze od Wydawnictwa Poznańskie, książka „Loretan” to egzemplarz od wydawnictwa Agora o Erhardzie Loretanie, szwajcarskim zdobywcy wszystkich 14stu ośmiotysięczników, niegdysiejszym, nie żyjącym już partnerze wspinaczkowym Wojciecha Kurtyki. Kolejna książka „Gra w życie” to thriller od Burda Książki, o którym pisałam tutaj. Dalej świetne nazwiska polskiego kryminał, egzemplarze od wydawnictw Akurat, Skarpa Warszawska i Muza (recenzje poszczególnych są już tutaj: Koziołek, Bochus i Koperski). Pozostałe książki kupiłam sobie sama: „Kata” Steinar Bragi (Wyd. Literackie), „W połowie życie” Care Santos (Sonia Draga) i książka o Sherpach, czyli znów pozycja górska „Pochowani w niebie” (wyd. Marginesy).

W weekend / święta poczytam pewnie niewiele, ale Wam życzę radosnego, miłego, zaczytanego lub nie, czasu. Spędźcie Wielkanoc według własnej woli i ochoty :) tudzież cieszcie się z długiego weekendu, jako i ja :)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.